x

İzmir Elektrik Ustası

Nergiz Elektrik Ustası çalışma arkadaşlarımız, Nergiz’in tüm bölgelerinde Elektrik arıza ve tamiratı yapmaktadır.

 

Günümüzde bilindiği üzere elektrik işleri tehlikelidir.Elektrikle uğraşmak risklidir ve tecrübe gerektirir. Biz Nergiz Elektrikçi olarak bilgi ve tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinizdeyiz. %100  müşteri memnuniyeti ile iş yapmaktayız.Uygun fiyat ve sağlam işler için bizlere ulaşa bilirsiniz.Negiz elektrik ustası hizmetinizde.

Nergiz Elektrikçi

Evinizin komple elektrik tesisatının değişmesi mi lazım, kısa devremi yapıyor, sigortalarınız mı atıyor, bağladığınız elektronik eşyalar sigortamı attırıyor, avizeleriniz mi değişmesi gerekiyor, bu ve bu gibi daha bir çok sorunların çözümü için Nergiz Elektrik Tamiratı olarak sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.Evinize yeni aldığınız klimanın elektrik hattını sizler için ucuz elektrikçi Nergiz hizmeti veriyoruz.Şofbeninizin elektrik hattı yok mu?Üzülmeyin İzmirustalari.com‘un en iyi elektrik ustaları sizler için bu sorunu ortadan kaldırmak için sizlere bir telefon kadar yakındır.Kırılan prizleriniz sizler için tehlike oluşturur.Bizler ise tehlikenin oluşmasını önlemek, sizlerin daha güvenli ve konforlu evlerde yaşamanızı sağlamak için çalışmaktayız.Elektrik anahtarlarınız kırıldı mı?Dert etmeyin bizi arayın hemen gelelim.Sigorta panonuzun güvenlik anahtarı kaçak akım koruma rölesidir.Kaçak akım koruma rölesi evinizdeki elektrik tesisatında oluşa bilecek en ufak akım dalgalanmalarında,kısa devrelerde ve elektrik kaçaklarında tesisatı korur.Yaşam konforunuz artar ve güvenliğiniz sağlanmış olur.

Nergiz Elektrikçi olarak evinizin elektrikle alakalı Nergiz Elektrik Bakımı ve onarımı  tüm sorunlarının çözümü için siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.Hızlı ve kaliteli çözümler için sizlere her zaman hizmet vermekten mutluluk duyarız.Kaliteli bir yaşam herkesin hakkı.Uygun fiyata kaliteli hizmet sunuyoruz.Bunu da sizler için yapıyoruz. Elektrik güven işidir, güvende bizim işimizdir.Kalite ve Güvenin yeni adresi İzmirustalari.com.

Elektrik İşlerinde Verdiğimiz Hizmetler

1Avize takma
2Sigorta değişimi
3Şofben montajı
4Kaçak akım rölesi takma
5Anahtar – Priz Takma
6Klima elektrik tesisatı çekme ve sigortasını bağlama
7Kombi elektrik tesisatı çekme ve sigorta bağlama
8Termosifon takma ve sigorta bağlama

REKLAM !!!  www.kornismontaji.com Kalite ve Güvenin Değişmez Adresi