x

MOBİYA MONTAJ USTASI

Karşıyaka Mobilya Montaj Ustası ve aksesuar montaj işleri alakalı tüm konularda İzmir Ustaları olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve en uygun fiyat garantisi ile yardımcı olmaktayız. Karşıyaka Mobilya Montaj Ustası Önceliğimiz Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Mobilya ve dekorasyon sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların üretim ve teknik destek birimlerinde çalışabilen mobilya ustası, proje talimatları doğrultusunda mobilya üretim sürecinde etkin rol oynayan ve satışı yapılan mobilyalarda oluşabilecek hasarların giderilmesini sağlayan kişidir.

Mobilya ustası iş ilanı veren firmalar, işe alacakları ustaların; mobilya üretim sürecinde kullanacakları makine ve el aletlerine hakim olmalarının yanı sıra; ahşap ve kumaş gibi imalat sürecinde kullanılan materyaller konusunda da bilgili olmalarını isterler.

Mobilya Montaj Ustası

Döşeme, dikim ve monte gibi işlerde uzman olan mobilya ustaların, mobilya imalatı ve mobilya tamiri ile uğraşan firmaların oluşturdukları mobilya ustası ilanları için yaptıkları başvuruların kabul edilme yüzdesi yüksektir.

Meslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının mobilya ve dekorasyon ile ilgili bölümlerinden mezun adaylar, firmaların radarına girme konusunda daha şanslıdırlar ancak mobilya ustası iş ilanları yayınlayan şirketlerin işe alımlarda eğitim seviyesinden çok el becerisine dikkat ettikleri de unutulmamalıdır.

Karşıyaka Mobilya Montaj Ustası

Ayakta çalışmaya dayanıklı, ekip çalışmasına yatkın, iş disiplini olandır. Proje okuyabilen, esnek veya vardiyalı çalışma koşullarına uyum gösterebilecek kişiler, mobilya ustası iş ilanı detaylarında belirtilen nitelikleri taşımaktadırlar. Çalışmak istediğiniz ili belirleyerek, lokal ve ulusal düzeyde mobilya üretim ve dekorasyon hizmeti veren firmaların verdikleri ilanlardan dilediğinize başvurabilirsiniz.

 REKLAM www.kornismontaji.com

MobilyaMontaj İşlerinde Verdiğimiz Hizmetler

1Aksesuar, Kitaplıklar, Çok Amaçlı Dolaplar, Karyola ve Yatak Başları, Sehpalar, Masalar, Sandalye Komodinler, Şifonyerler,Mutfak aksesuarları ve Banyo aksesuarları, Mobilya Montaj Ustası, Bazalar, Televizyon Sehpaları, Küçük Boy Gardıroplar Mutfak ve Bahçe Masa Setleri, Portmantolar, Ayakkabılıklar, Konsol ve Büfeler, Yuvarlak Yatak Setleri, Bebek, Çocuk ve Genç Odaları, Duvar Tv Üniteleri, Büyük Boy Gardıroplar, Yemek Odası Takımları, Yatak Odası Takımları