x

Hizmet Bilgileri

İzmir Boya Ustası olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. İzmir boyacı olarak, İzmir’in tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize tecrübeli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize boya işlerinizi titiz bir şekilde en iyi fiyatlara yapmaktayız.İzmir boya ustası Boya badana alanında kazanmış olduğumuz tecrübelerle plastik, yağlı boya, silikonlu boya işlerinizi en kısa sürede temiz bir şekilde yapıp sizlere teslim ediyoruz. Ev, ofis, mağaza gibi alanlarınızın önce tamiratlık (alçılık) yerleri varsa tamiratlarını yapıp, sonra titiz bir şekilde boyasını yapıp sizlere teslim ediyoruz. İzmir Ustaları olarak siz değerli müşterilerimize en iyi boya markalarıyla evlerinizin, ofislerinizin ve mağazalarınızın duvarlarını renklendirip hareketlendiriyoruz. İzmir boya ustası her zaman yanınızda.

İzmir boya badana ustası Eşyalarınızın zarar görmemesi için tüm alanları kalın naylon brandalarla kaplayıp boya işlemini yapıp eşya düzenlemelerinizi yapıp teslim etmekteyiz. Tv ünitelerinizi boya işlemi için söküp boya işleminin ardından tekrar ücretsiz bir şekilde monte edip, ücretsiz montaj hizmetlerimizden siz değerli müşterilerimizi faydalandırıyoruz. Böylelikle hiç bir eşyanızın arkası hem boyasız kalmaz, hemde zarar görmez.

İzmir Boya ve Alçı Sıva Ustası olarak güzel İzmir’imizin birçok evin,iş yerlerinin boya badanasını gerçekleştiren ustalarımız referans sahibi olmuştur.Siz değerli müşterilerimiz bizlere haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde adresinize kadar gelip ve yapılacak işi gördükten sonra İzmir Ustaları sizlere fiyat çıkarırız ve anlaştığımız taktirde randevulaştığımız tarihte dairenizin boyasını yapmaktayız.İş öncesi KESİNLİKLE kaparo ücret almıyoruz.Boya işlemini uygulamadan önce yerleri naylonlarla kaplıyoruz.Sonradan oluşa bilecek boya dökülmesi ve kazalara karşı evlerinizin yada iş yerlerinizin zeminlerinin temiz kalmasını sağlıyoruz.Tüm eşyalarınız naylon brandalarla kaplıyoruz.Boya işlemi boyunca eşyalarınızın temiz kalması tamamen bizim teminatımız altındadır. Boya İşlemi bittikten sonra tüm eşyalarınız eski yerlerine koyulur ve düzenlemesi yapılıp sizlere teslim edilir.www.izmirustalari.com kalitenin adresi.Daima lider.

Boya alanında vermiş olduğumuz başlıca hizmetlerimiz şunlardır
:

1Boya Badana İşleri
2Alçı Sıva İşleri
3Kartonpiyer İşleri
4Komple Tadilat İşleri

 

MÜŞTERİ YORUMLARI

Çok yakında buraya mutlu müşterilerimizin yorumları eklenecektir. 🙂

Önceliğimiz Müşteri Mennuniyeti .

REKLAM !!! www.kornismontaji.com Kaliteli hizmet uygun fiyat garantisi

Benzer Konular